REKLAMA
Najlepsze Domy
Roca Polska na 4 Design Days

Roca Polska na 4 Design Days

Na tegorocznej edycji 4 DESIGN DAYS, która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach 15-18 lutego nie mogło zabraknąć marki Roca. Podobnie jak w poprzednich latach marka zaprezentowała na swoim stosiku zarówno produkty, które zdobyły uznanie konsumentów, jak i absolutne nowości, które w najbliższym czasie będą wyznaczać trendy.

Trzecia edycja 4 DESIGN DAYS była okazją do podjęcia dyskusji o wyzwaniach i perspektywach rozwoju rynku nieruchomości, roli architektury i wzornictwa w budowaniu jakości oraz konkurencyjności inwestycji. Pośród panelistów nie mogło zabraknąć też przedstawicieli Roca. Joanna Dec-Galuk, dyrektor marketingu Roca Polska, zabrała głos w dyskusji o tym, jak kształtować ofertę, aby odzwierciedlała zmieniające się myślenie o przestrzeni do życia w czasie sesji „Design. Wnętrza mieszkaniowe. Projekt łazienka”.

Przez cztery dni stoisko Roca było dostępne zarówno dla profesjonalistów, jak również konsumentów zainteresowanych funkcjonalnym, estetycznym i ekologicznym wyposażeniem łazienki. Zaprezentowano na nim między innymi ekskluzywną kolekcję ceramiki łazienkowej Beyond wykorzystującą wyjątkowe możliwości projektowania, jakie daje innowacyjna formuła ceramiki Fineceramic®. Dzięki jej zastosowaniu, wpisująca się w urbanistyczne trendy kolekcja zachwyca delikatnością kształtów, nie tracąc nic na wytrzymałości.

Klaudia Bączek, koordynator ds. komunikacji w firmie Roca była z nami na 4DD i opowiedziała o konkursie One Day Design Challenge by Roca. To była pierwsza polska edycja tego konkursu w Polsce, która miała swoją ekskluzywną premierę 17 lutego br. na 4 DESIGN DAYS.

Targi były też okazją by zobaczyć stale poszerzaną ofertę mebli Roca, w skład której wchodzą kolekcje takie jak, między innymi, wyróżniająca się minimalistycznym, nowoczesnym designem oraz niezwykle eleganckimi wykończeniami Inspira, dostępna w trzech kolorach: Biały połysk, Dąb i Dąb z ciemnym lustrem. Zaprezentowano także zarówno znane i cenione meble łazienkowe z serii Victoria, jak i niedostępną jeszcze na polskim rynku kolekcję Gap 2, będącą wyznacznikiem trendów.

Zobaczyć można było także intuicyjną toaletę myjącą In-Wash Inspira, opracowaną z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i higieny, charakteryzującą się uniwersalnym minimalistycznym designem, przypominającym standardową miskę WC, idealnie wkomponowując się w każdą przestrzeń łazienkową. Prosta w obsłudze przy pomocy pilota lub wbudowanego panelu sterującego toaleta pozwala na skonfigurowanie własnych zindywidualizowanych ustawień. Wyposażona jest w szeroką, wygodną deskę oraz bezpieczną i cichą wolnoopadającą pokrywę, którą tak jak i siedzisko można łatwo zamontować i zdemontować. Przyłącza wodne i elektroniczne znajdują się w eleganckim ceramicznym korpusie, a wymienna dysza myjąca ukryta jest pod deską.

Dzięki technologii Rimless, która miała także własną sekcję na stoisku Roca, woda w misce WC toalety myjącej In-Wash Inspira, oraz innych, wykonanych z jej użyciem, wypływa z tyłu miski i jest równomiernie rozprowadzana wewnątrz niej. Gładkie ścianki, brak zakamarków i krawędzi ułatwiają czyszczenie i zapobiegają gromadzeniu się brudu. Podczas 4 DESIGN DAYS obejrzeć można było najnowszy model miski WC z technologią Rimless – Debba Round.

Na targach zaprezentowano także szeroką ofertę ultrapłaskich brodzików wykonanych z opracowanego przez Roca materiału Stonex® oraz nowości, które w ofercie znajdą się w najbliższym czasie. Warto zwrócić uwagę na wannę Raina, pierwszą wanna Roca z konglomeratu, zachwycającą harmonią kształtów, subtelnymi liniami i delikatnymi krawędziami.

Podobnie, jak w ubiegłych latach, Roca nie zapomniała o najmłodszych zwiedzających targi 4 DESIGN DAYS. 17 i 18 lutego, na stoisku Roca zorganizowano warsztaty ceramiczne, podczas których dzieci mogły malować ceramikę, tworząc swoje własne projekty kolorystyczne.

Zobacz film z całego wydarzenia 4 Design Days

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!