REKLAMA
Najlepsze Domy
Rekordowe zainteresowanie targami architektury i designu. 4 Design Days 2019 odbędą się w styczniu

Rekordowe zainteresowanie targami architektury i designu. 4 Design Days 2019 odbędą się w styczniu

Kolejna edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 24-27 stycznia 2019 r.
Kolejna edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 24-27 stycznia 2019 r.
Do czwartej edycji targów 4 Design Days pozostało ponad 9 miesięcy, a cała powierzchnia ekspozycyjna Międzynarodowego Centrum Kongresowego została już wykupiona. W związku z dużym zainteresowaniem wystawców organizator wydarzenia wprowadza do sprzedaży dodatkową przestrzeń wystawienniczą, obejmującą antresolę i płytę Spodka. Kolejna edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 24-27 stycznia 2019 r., a dedykowane jej będzie blisko 13 000 m kw. powierzchni.

4 Design Days od pierwszej edycji organizowane są w sprawdzonej formule dwóch dni dla profesjonalistów oraz dwóch dni otwartych dla pasjonatów architektury i designu. W przyszłym roku, podobnie jak podczas tegorocznej edycji, wydarzenie będzie odbywać się równolegle w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach. 

Już teraz zapewnić możemy, że przyszłoroczne wydanie 4 Design Days zaskoczy wieloma atrakcjami – fantastycznymi ekspozycjami, atrakcyjnym programem merytorycznym i topowymi prelegentami z całej Europy. Warto znaleźć się w doborowym towarzystwie ekspertów, skorzystać z możliwości wymiany doświadczeń i dotarcia do coraz bardziej świadomych, zainteresowanych nietuzinkowym designem, odbiorców – mówi Tomasz Szurawski, prezes zarządu Publikatora, dyrektor projektu 4 Design Days.

W tegorocznej edycji 4 Design Days uczestniczyło ponad 300 wystawców, a imprezę odwiedziło 9000 gości biznesowych oraz ok. 25 000 osób w dni otwarte.

Kolejna edycja targów odbędzie się w dniach 24-27 stycznia 2019 r.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!