Najlepsze Domy
Para w remont - Mirella i Marcin Kępczyńscy goście specjalni Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie

Para w remont - Mirella i Marcin Kępczyńscy goście specjalni Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie

Wystąpienie gości specjalnych Mirelli i Marcina Kępczyńskich, prowadzących program "Para w remont" na antenie HGTV, będzie jedną z atrakcji podczas najbliższego Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie. Fot. Piotr Waniorek
Wystąpienie gości specjalnych Mirelli i Marcina Kępczyńskich, prowadzących program "Para w remont" na antenie HGTV, będzie jedną z atrakcji podczas najbliższego Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie. Fot. Piotr Waniorek
Wystąpienie gości specjalnych Mirelli i Marcina Kępczyńskich, prowadzących program "Para w remont" na antenie HGTV, będzie jedną z atrakcji podczas najbliższego Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie. Czekamy na Was 5 czerwca!

Mirella Firchał-Kępczyńska, Marcin Kępczyński to małżeństwo, rodzice trójki dzieci i zawodowy duet. Mirella od 2007 roku jest inżynierem architektury wnętrz. Od dwunastu lat zajmuje się aranżowaniem różnych przestrzeni, zarówno prywatnych jak i komercyjnych.

Marcin jest z zawodu menedżerem, przez kilka lat pracował jako szef wielobranżowego biura projektów, odpowiadał za projekty dużych budynków użyteczności publicznej, a nawet obiektów wojskowych. W swojej karierze zajmował się także marketingiem, przez kilka lat zarządzał agencją reklamową, a w ostatnich latach był szefem sprzedaży i marketingu w firmie produkującej materiały budowlane.

Po wystąpieniu syndromu wypalenia zawodowego Marcin postanowił dołączyć do żony i wspólnie zbudować firmę, w której Mirella zajmuje się przede wszystkim projektowaniem, a Marcin wdrażaniem tych projektów w życie. Teraz z powodzeniem uzupełniają się nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym.

Już 5 czerwca Studio Dobrych Rozwiązań zagości w Warszawie. Na wszystkich architektów ze stolicy czekać będzie solidna porcja wiedzy o aktualnych trendach i nowoczesnych technologiach, ciekawe dyskusje z udziałem ekspertów, możliwość nawiązania nowych kontaktów, a także spotkanie z gośćmi specjalnymi.

Architekci i projektanci wnętrz w województwa mazowieckiego, zainteresowani wzbogaceniem wiedzy o najnowszych produktach oraz podniesieniem swoich zawodowych kwalifikacji już dziś mogą zarejestrować się na spotkanie w Warszawie, 5 czerwca!

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE<<<

Aktualna agenda spotkania:

9.00 Rejestracja uczestników

9.30-10.15 DOBRZE MIESZKAJ ZAPRASZA

9.30-9.40 Technistone - kamień naturalny w nowej odsłonie. Prezentacja partnera (Technistone)
9.40-9.50 Nowoczesne AGD w stylistyce retro i chłodziarki do wina marki Vestfrost. Prezentacja partnera (Vestel Poland)
9.50-10.15 Kuchnia – trendy 2019. Dyskusja podsumowująca i odpowiedzi na pytania uczestników

10.00-10.45 SMARTHOME
10.00-10.10 Automatyka budynkowa w standardzie KNX. Prezentacja partnera (KNX Poland)
10.10-10.20 Każdy Detail ma znaczenie – kreowanie funkcjonalności osprzętu elektroinstalacyjnego przez mocny detal przełamujący rutynę pomieszczenia. Prezentacja partnera (Kontakt Simon)
10.20-10.30 Prezentacja partnera (Ampio Smart Home)
10.30-10.45 Smartdom – o czym trzeba wiedzieć. Dyskusja podsumowująca i odpowiedzi na pytania uczestników
10.45-11.15 Przerwa kawowa

11.15-11.45 ZAPROJEKTUJ TO – TECHNOLOGIE
11.15-11.25 Przełom w projektowaniu wnętrz z nowym CAD Decor PRO. Prezentacja partnera (CAD Projekt K&A)
11.25-11.35 ARCHICAD - Innowacja w projektowaniu wnętrz. Prezentacja partnera (WSC/Graphisoft)
11.35-11.45 Jaki powinien być dobry program do projektowania? Dyskusja podsumowująca i odpowiedzi na pytania uczestników

11.45-12.15 MATERIAŁY
11.45-11.55 Podłogi drewniane a ogrzewanie podłogowe. Prezentacja partnera (Wytwórnia Parkietów Dąbex)
11.55-12.05 Wejście ma znaczenie czyli nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność drzwi wewnętrznych Hörmann (prezentacja partnera)
12.05.-12.15 Materiały – co nowego? Dyskusja podsumowująca i odpowiedzi na pytania uczestników
12.15-12.45 Przerwa kawowa

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!