REKLAMA
Najlepsze Domy
Nowy Świat Łazienek i Kuchni już w sprzedaży

Nowy Świat Łazienek i Kuchni już w sprzedaży

Świat Łazienek i Kuchni (3/2017) już w sprzedaży
Świat Łazienek i Kuchni (3/2017) już w sprzedaży
Najnowszy numer Świata Łazienek i Kuchni (3/2017) już w sprzedaży. Oddajemy go z całkiem nową szatą graficzną części trendowej: pełną pomysłów, inspiracji i kolorów.

Tematem numeru jest próba odpowiedzi na pytanie: Jak swoje kuchnie i łazienki urządzają Polacy? Zajrzeliśmy do reprezentatywnych wnętrz urządzonych przez rodzimych architektów, przyjrzeliśmy się dostępnej na rynku ofercie mebli kuchennych i łazienkowych, sprzętów AGD oraz pozostałych elementów wyposażania obu tych przestrzeni. Zapytaliśmy też zaprzyjaźnionych projektantów wnętrz o gusta i preferencje ich klientów.

Wniosek jest jeden. Polacy coraz odważniej urządzają swoje kuchnie i łazienki. Odchodzą zarówno od tradycyjnych płytek ceramicznych, jak również klasycznych beżów i brązów. Śmiało sięgają zarówno po alternatywne materiały wykończeniowe, jak i modne kolory – loftowe szarości, minimalistyczną biel oraz ciepłe wybarwienia drewna.

Pisząc o upodobaniach Polaków nie mogliśmy zapomnieć o kuchni z wyspą oraz łazience z wanną. Podpowiadamy, jak urządzić obie przestrzenie, by były modne i funkcjonalne.

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!