REKLAMA
Najlepsze Domy
Materiał w Architekturze. Zapraszamy na ciekawy wykład

Materiał w Architekturze. Zapraszamy na ciekawy wykład

Bartłomiej Kisielewski to architekt z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem zarządu PLGBC Polish Green Building Council. Fot. SDR
Bartłomiej Kisielewski to architekt z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem zarządu PLGBC Polish Green Building Council. Fot. SDR
Bartłomiej Kisielewski, architekt i partner w Horizone Studio, będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Krakowie/Wieliczce. 6 czerwca br. wygłosi wykład pt. „Materiał w Architekturze".

Bartłomiej Kisielewski to architekt z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem zarządu PLGBC Polish Green Building Council. W latach 1996-1997 i 2002-2009 pracował w Berlinie. Współautor m.in. Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Od 2009 roku współprowadzi biuro architektoniczne Horizone Studio, które specjalizuje się w projektowaniu zaawansowanych technologicznie budynków biurowych, użyteczności publicznej i mieszkaniowych.

Zrealizowany przez Horizone Studio biurowiec Ericpol w Łodzi otrzymał Nagrodę Roku SARP za najlepszy budynek biurowy zrealizowany w Polsce w 2015 r. Projektowany zaś obecnie zespół budynków Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie jest pierwszym obiektem publicznym w Polsce poddanym certyfikacji ekologicznej (BREEAM Excellent).

Pracownia Horizone jest ekspertem od zielonego budownictwa. To kreatywne i dynamiczne biuro architektoniczne mające swą główną siedzibę w Krakowie, specjalizujące się w projektowaniu budynków biurowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych.

Studio Dobrych Rozwiązań, w ramach którego odbędzie się wykład Bartłomieja Kisielewskiego „Materiał w Architekturze", to cykl spotkań adresowanych do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji. Zapraszamy na nie zarówno cenionych i utalentowanych architektów, jak też ekspertów od technologii.

Udział w spotkaniu, które odbędzie się 6 czerwca br. w Wieliczce, dla projektantów i architektów jest bezpłatny po rejestracji na tej stronie. Tam też znajdziecie szczegóły spotkania.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!