Najlepsze Domy
Konkurs! Szukamy najładniejszych wnętrz w Polsce!

Konkurs! Szukamy najładniejszych wnętrz w Polsce!

Konkurs "Dobrze Mieszkam z Dobrze Mieszkaj"
Konkurs "Dobrze Mieszkam z Dobrze Mieszkaj"
Chcesz się pochwalić swoim mieszkaniem lub domem? Zrób zdjęcia jego wnętrza i weź udział w naszym konkursie "Dobrze Mieszkam z Dobrze Mieszkaj"! Najładniejsze wnętrza nagrodzimy profesjonalną sesją zdjęciową i publikacją na łamach Dobrze Mieszkaj. Wyniki ogłosimy w trakcie 3. edycji 4 Design Days w Katowicach!

Nasza droga Czytelniczko! Urządziłaś swoje mieszkanie i jesteś z niego dumna? Nasz Czytelniku! Chciałbyś się pochwalić jak mieszkasz i zobaczyć swoje wnętrze w magazynie Dobrze Mieszkaj? Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejsze mieszkanie, w którym nagrodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa i publikacja wnętrza mieszkania lub domu na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zrób co najmniej 5 zdjęć swojego mieszkania lub domu

2. Prześlij je na adres mailowy redakcja@dobrzemieszkaj.pl, w tytule podając "Konkurs Dobrze Mieszkaj", a w treści dodatkowo zamieść swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres mailowy, telefon)

3. Wszystkie zgłoszone mieszkania pokażemy na naszym fanpage'u na Facebooku

4. Nasze redakcyjne jury wyłoni najpiękniejsze wnętrza, które nagrodzimy profesjonalną sesją zdjęciową opublikowaną na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl.

5. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days 17-18 lutego w Katowicach. Jury konkursu: redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj oraz architekci wnętrz współpracujący z Akademią Dobrze Mieszkaj i udzielający porad na stoisku Publikatora.

Zapraszamy do nadsyłania zdjęć swoich wnętrz!

ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU

Czytaj więcej o 4 Design Days: www.4dd.pl

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!