Najlepsze Domy
Konkurs pełen skandynawskiego designu

Konkurs pełen skandynawskiego designu

Znamy już wyniki konkursu Design it yourself marki Flügger farby, w którym 182 projektantów wnętrz walczyło o wyjazd na Stockholm Design Week i nagrody pieniężne. Zobaczcie, jakie projekty zwyciężyły!

Flügger farby to duńska marka z ponad 200 letnią historią. Jak potwierdza Małgorzata Undziłło, Country Manager Flügger w Polsce – Nie mogło zabraknąć odniesienia do skandynawskiego stylu w organizowanym przez nas konkursie skierowanym do utalentowanych projektantów i architektów wnętrz.

Design it yourself, bo o nim mowa, wzbudził duże interesowanie branży. Uczestnicy konkursu za zadanie otrzymali stworzenie własnej aranżacji skandynawskiego wnętrza, wybranego pomieszczenia domu lub mieszkania, z wykorzystaniem min. dwóch produktów marki Flügger.

Przez 61 dni, 182 uczestników walczyło o nagrodę główną - wyjazd na Stockholm Design Week. Projektanci łącznie nadesłali 312 prac, z których jury w składzie: Małgorzata Undziłło, Country Manager Flügger; Maciej Wojcicki, Head Designer Fiona wall design; Ewa Trzcionka, redaktor naczelna magazynu Design Alive; Justyna Łotowska, szef redakcji Publikatora i magazynu Dobrze Mieszkaj oraz dr hab. Jan Sikora, ASP w Gdańsku, pracownia projektowa SIKORA WNĘTRZA wyłoniło aż ośmioro zwycięzców!

Stockholm Design Week to odbywające się od ponad 60 lat prestiżowe targi w Szwecji, które są uważane za jedne z najciekawszych eventów ze skandynawskim wzornictwem, meblami i oświetleniem. Właśnie do stolicy światowego designu na wyjazd przepełniony ponadczasowym i nowoczesnym wzornictwem Flügger zaprosi architekta, który stworzył najlepszą, niepowtarzalną i nieszablonową aranżację konkursową.

Wyjazd na Stockholm Design Week to główna, ale nie jedyna nagroda przygotowana przez duńskiego producenta farb dekoracyjnych i tapet dla reprezentantów świata branży architektury i designu. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne oraz zaproszenie do gdańskiej siedziby marki, gdzie laureaci będą mieli okazję obejrzeć fabrykę od kuchni, przetestować produkty Flügger oraz poznać osobiście projektanta marki Fiona Wall Design Macieja Wojcickiego. Spotkanie zakończy uroczyste wręczenie nagród podczas kolacji w jednej z nadmorskich restauracji.

Laureaci konkursu Design It Yourself

1 miejsce:
Justyna Wasiluk-Ptaszyńska, HOME AND WOOD

2 miejsce:
Piotr Kurpiewski

3 miejsce:
Pavlo Ksonzyk, Oneart sp. z o.o.

Wyróżnienia
Diana Żurek, Indygo
Gabriela Bartczak, DESIGN MY DEER
Grzegorz Wycech, Grzegorz Wycech Projektowanie Architektoniczne
Marta Sienko
Przemysław Otczyk, DeCOR84U

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie organizatora: www.fluggerdesign.pl/konkurs

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!