Najlepsze Domy
Jak zostać influencerem od wnętrz? O tym już wkrótce na spotkaniach Studia Dobrych Rozwiązań

Jak zostać influencerem od wnętrz? O tym już wkrótce na spotkaniach Studia Dobrych Rozwiązań

Agata Makowska, odpowiedzialna za platformę dla influencerów TagLife. Fot. SDR
Agata Makowska, odpowiedzialna za platformę dla influencerów TagLife. Fot. SDR
Od czego zacząć szukanie swojego miejsca w social media? Jak stać się influencerem od wnętrz? Na te pytania odpowie w trakcie eksperckich wystąpień SDR w Olsztynie i Warszawie Agata Makowska, wcześniej związana z Facebook NOW, a obecnie odpowiedzialna za platformę dla influencerów TagLife.

Agata Makowska z branżą reklamową związana jest od 2010 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kilku różnych działach sprzedażowych i operacyjnych ARBO, Goldbach Audience oraz Ströer Digital Media. Jako członek zespołu Facebook NOW była odpowiedzialna za edukację rynku i prowadzenie pierwszych kampanii efektywnościowych na Facebooku w Polsce. Jako Head of Dedicated Sales prowadziła dział sprzedażowy, odpowiedzialny za maksymalne wykorzystanie potencjału reklamowego topowych serwisów z sieci w tym serwisu Wykop.pl. Na stanowisku Product Development Manager zajęła się modernizowaniem oferty produktowej i technologicznej Ströer Digital Media. Dziś jako Head of TagLife prowadzi dział wspierający realizację akcji marketingowych z udziałem micro-influencerów.

Agata Makowska będzie jednym z ekspertów w trakcie spotkań dla projektantów i architektów wnętrz z cyklu Studia Dobrych Rozwiązań, które odbędą się 14 marca w Olsztynie (Przystań Hotel&Spa) i 21 marca w Warszawa (Hotel Regent).

Wstęp na spotkanie jest wolny, ale prosimy o rejestrację TUTAJ

Więcej informacji i agenda: www.sdr2018.pl

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!