Najlepsze Domy
Jak stworzyć dom dla rodziny wielopokoleniowej? O tym na 4 Design Days

Jak stworzyć dom dla rodziny wielopokoleniowej? O tym na 4 Design Days

Akademia Dobrze Mieszkaj  zaprasza na dwudniowy cykl dyskusji i warsztatów pod hasłem 'Rodziny i ich potrzeby" podczas dni otwartych 4 Design Days, 26 i 27 stycznia 2019. Fot. PTWP
Akademia Dobrze Mieszkaj zaprasza na dwudniowy cykl dyskusji i warsztatów pod hasłem 'Rodziny i ich potrzeby" podczas dni otwartych 4 Design Days, 26 i 27 stycznia 2019. Fot. PTWP
Akademia Dobrze Mieszkaj przygotowała na tegoroczną edycję 4 Design Days dwudniowych wykładów i dyskusji pod hasłem "Rodziny i ich potrzeby". Będziemy rozmawiać m.in. o funkcjonalnych aspektach domów wielopokoleniowych.

Akademia Dobrze Mieszkaj zaprasza na cykl dwudniowych wykładów i dyskusji zorganizowany przez redakcję magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days.

W tym roku na warsztat bierzemy rodziny i ich potrzeby. Dajemy odpowiedzi na pytania jak mądrze, funkcjonalnie i ekonomicznie dopasować wnętrze do potrzeb każdego domownika. W niedzielę, 27 stycznia 2019 r., zapraszamy na sesję pod hasłem "Pod jednym dachem: jak stworzyć dom dla rodziny wielopokoleniowej, jak pogodzić potrzeby dziadków, rodziców i dzieci mieszkających w jednym domu"

Do udziału w dyskusji zostali zaproszeni:

• Barbara Uherek-Bradecka, architekt, Studio BB-architekci
• Małgorzata Bacik, architekt, MM Architekci 
• Karolina Drogoszcz, architekt wnętrz, Mango Studio 
• Kasia Orwat, architekt wnętrz, Kasia Orwat Design

Moderacja: Anna Usakiewicz, redaktor prowadząca, magazyn Dobrze Mieszkaj

Zapraszamy! 27 stycznia 2019 r. | 12.45-13.45 | Scena Hol Dolny

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!