REKLAMA
Najlepsze Domy
Gość specjalny Studia Dobrych Rozwiązań w Lublinie

Gość specjalny Studia Dobrych Rozwiązań w Lublinie

Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka to znana i nagradzana w Polsce i za granicą projektantka wnętrz. 23 maja w Lublinie opowie o swoich projektach w czasie spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań.

Dominika J. Rostocka będzie 23 maja Gościem Specjalnym spotkania dla projektantów z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań w Lublinie. Spotkanie odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Artura Grottgera 2.

Dowiedz się więcej o spotkaniu Studia Dobrych Rozwiązań w Lublinie. Wstęp bezpłatny po rejestracji.

Dominika J. Rostocka – architekt wnętrz, designer, prezes i główny projektant w Creative Coop Architects. Wyróżniana w Polsce i za granicą. Jej „Rezydencja pod Dębami” została nagrodzona w Londynie tytułem Best Interior Design w prestiżowym konkursie European Property Awards. W ciągu 18 lat kariery zawodowej zrealizowała kilkaset projektów wnętrz w Polsce i za granicą (między innymi we Włoszech, Niemczech czy Dubaju). Specjalizuje się w kompleksowej aranżacji luksusowych domów i rezydencji. Projektuje także obiekty publiczne i zajmuje się konserwacją zabytków. Znakiem rozpoznawczym jej realizacji są style projektowe New Art Deco i Modern Classic, jak również tworzone w ich duchu oryginalne detale. Tworzy nie tylko projekty budynków i wnętrz, ale także wzory autorskich mebli i indywidualnych elementów dekoracyjnych.

Czytaj więcej

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!