Najlepsze Domy
[FORUM BRANŻY ŁAZIENKOWEJ] Rafał Kaminiarz, Green Home Design, opowie o projektowaniu designerskich baterii łazienkowych

[FORUM BRANŻY ŁAZIENKOWEJ] Rafał Kaminiarz, Green Home Design, opowie o projektowaniu designerskich baterii łazienkowych

Rafał Kaminiarz, właściciel Green Home Design weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Design – rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa", która odbędzie się podczas Forum Branży Łazienkowej, 17 kwietnia w warszawskim hotelu Sheraton. Ekspert postara się wyjaśnić, na czym polega designerskie projektowanie baterii łazienkowych.

Rafał Kaminiarz, właściciel Green Home Design. Z zawodu jest inżynierem budowlanym. Przez wiele lat rozwijał swoje umiejętności i doświadczenie pracując w korporacji. Postanowił założyć własną firmę, aby móc nieskrępowanie realizować własne pomysły i marzenia. I tak powstała firma Green Home Design, w której od 3 lat projektuje i produkuje oryginalne baterie łazienkowe, wykonane z drewna.

Sam pomysł stworzenia i oferowania tego typu produktów zrodził się w głowie Anny Piotrowskiej, jego kuzynki i współwłaścicielki Green Home Design. Rafał Kaminiarz odpowiada za projektowanie, wprowadzanie rozwiązań technicznych oraz za sprawy organizacyjne w Green Home Design.
W ten sposób udało mu się stworzyć, jedyne w swoim rodzaju, oryginalne drewniane baterie łazienkowe, które są produktem opatentowanym, a ich kształt oraz zastosowane nowatorskie rozwiązania i materiały są objęte ochroną patentową w całej Unii Europejskiej.

Rafał Kaminiarz, właściciel Green Home Design weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Design – rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa", która odbędzie się podczas Forum Branży Łazienkowej, 17 kwietnia w warszawskim hotelu Sheraton.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

061656.jpg
061656.jpg

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!