Najlepsze Domy
Dobrze Mieszkaj lubi dzieci! Zapraszamy na atrakcje dla najmłodszych na 4 Design Days

Dobrze Mieszkaj lubi dzieci! Zapraszamy na atrakcje dla najmłodszych na 4 Design Days

Strefa dla małych artystów i przyszłych architektów oraz konkurs na najładniejsze rysunki wymarzonego domu - na stoisku Dobrze Mieszkaj w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days czeka wiele atrakcji dla najmłodszych!

Redakcja magazynu i portalu Dobrze Mieszkaj serdecznie zaprasza do Strefy Dobrze Mieszkaj w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days. W dniach 17-18 lutego w katowickim Spodku (stoisko PS20) na odwiedzających będą czekać nie tylko bezpłatne porady architektów wnętrz i darmowe magazyny o aranżacji wnętrz, ale również atrakcje dla najmłodszych.

W specjalnie zaaranżowanym kąciku plastycznym zaprosimy do twórczej i nieskrępowanej zabawy. Dzieci będą tu mogły tworzyć rysunki wymarzonego domu - najlepsze z nich opublikujemy w kolejnym numerze magazynu Dobrze Mieszkaj oraz nagrodzimy - nagrodami będą m.in. fantastyczne dekoracje Hot Heart zaprojektowane przez Oskara Ziętę. Wystarczy umieścić je w piekarniku rozgrzanym do temp. 200ºC aby otrzymać trójwymiarową dekorację! W ten sposób każdy mały artysta (przy pomocy osoby dorosłej oczywiście) będzie mógł we własnym domu poznać z bliska unikalną technikę, jakiej do tworzenia swoich projektów używa jeden z najsłynniejszych polskich designerów!

W strefie dziecka na stoisku Dobrze Mieszkaj maluchy będą także mogły odkryć radość z kolorowania dzięki wyjątkowym kolorowankom od marki Flugger wykonanym z dziecięcych tapet Little World! Zapraszamy serdecznie!

Partnerzy konkursu:

258114_300.jpg
258114_300.jpg

 

258115_300.jpg
258115_300.jpg

Więcej o 4 Design Days przeczytasz TUTAJ

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!