Najlepsze Domy
Adam Bronikowski z pracowni Hola Design weźmie udział w Forum Branży Łazienkowej

Adam Bronikowski z pracowni Hola Design weźmie udział w Forum Branży Łazienkowej

Adam Bronikowski, architekt i współwłaściciel Hola Design
Adam Bronikowski, architekt i współwłaściciel Hola Design
Adam Bronikowski, architekt wnętrz, który wraz z Moniką Bronikowską stworzył pracownię Hola Design, weźmie udział w sesji dyskusyjnej, poświęconej w całości projektowaniu łazienek dostosowanych do wymagań i potrzeb konsumentów 50+. Panel dyskusyjny odbędzie się 17 kwietnia br. podczas V edycji Forum Branży Łazienkowej.

Od początku mojej pracy przyświeca mi zasada, że mniej czasem znaczy więcej. Stawiam na przejrzystość i czytelność koncepcji projektowych, naturalność materiałów i wysoki standard detalu.

Hola Design jest polską pracownią projektową działającą na rynku krajowym i zagranicznym, członkiem i partnerem międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. Zespół pracowni Hola Design tworzą projektanci i architekci wnętrz oraz specjaliści w zakresie obsługi inwestycji posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie gwarantujące skuteczność w działaniu.

Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych projektów i wyróżnienia w krajowych i zagranicznych konkursach projektowych. Cyklicznie podnosimy nasze kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą. Uczestniczymy w roli jurorów w konkursach branżowych, dzielimy się naszą widzą na łamach prasy, telewizji i w ramach publikacji elektronicznych.

Adam Bronikowski, architekt wnętrz i współwłaściciel Hola Design, weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Łazienka 50+ - jak przygotować rynek na demograficzną rewolucję?"

ZAREJESTRUJ SIĘ

061656.jpg
061656.jpg

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!