Najlepsze Domy
4Design Days 2018: w jakich domach chcą mieszkać Polacy?

4Design Days 2018: w jakich domach chcą mieszkać Polacy?

Jakie projekty cieszą się największą popularnością inwestorów? Fot. Shutterstock
Jakie projekty cieszą się największą popularnością inwestorów? Fot. Shutterstock
Jakie projekty cieszą się największą popularnością inwestorów? Zapraszamy na sesję dyskusyjną, która odbędzie się w trakcie 4 Design Days 2018.

Parterowe, z płaskim dachem, minimalistyczne? A może w stylu wytwornej rezydencji? Z wielkimi przeszkleniami i elewacją z drewna? A może wykończone betonem? W jakich domach chcą mieszkać Polacy? Jakie projekty pozostaną ponadczasowe bez względu na zmieniającą się modę? Tego będzie dotyczyła sesja dyskusyjna, która odbędzie się 15 lutego 2018 r. w trakcie 4 Design Days 2018. Eksperci rynku i architekci porozmawiają o trendach w architekturze mieszkaniowej, wyzwaniach stojących przed tym rynkiem, preferencjach konsumenckich i domach przyszłości.

Wśród prelegentów panelu dyskusyjnego znaleźli się m.in. tak znakomici architekci, jak Ondřej Chybík, architekt, założyciel Chybik+Kristof, Maria Saloni-Sadowska, główna projektantka, Kuryłowicz & Associates czy o Barbara Uherek-Bradecka, założycielka Studia BB Architekci.

III edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 15-18 lutego 2018 roku. Na 12 100 mkw. powierzchni ekspozycyjnej Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego spotka się ponad 300 wystawców, 5 000 gości biznesowych i 20 000 zwiedzających. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy i inwestorzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Wydarzenie kolejny raz przybierze sprawdzoną formułę dwóch dni dla przedstawicieli branży oraz dwóch dni otwartych dla każdego, kto zechce uczestniczyć w spotkaniu z architekturą i designem. Częścią eventu będą konferencje Property Forum Katowice, Housemarket Forum Silesia oraz Forum Branży Meblowej i gale rozdania nagród dla branży: Property Design Awards oraz Housemarket Silesia Awards.

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!