REKLAMA
Najlepsze Domy
4DD: Jak wygodnie i modnie urządzić niewielkie mieszkanie?

4DD: Jak wygodnie i modnie urządzić niewielkie mieszkanie?

Jak wygodnie i modnie urządzić niewielkie mieszkanie? O czym pamiętać, planując układ wnętrza? Jak optycznie powiększyć małą przestrzeń? Jakie kolory, faktury lub materiały wybierać? Jakich błędów nie popełniać w urządzaniu kuchni czy łazienki? I jak w tym wszystkim się nie pogubić? Na te i wiele innych pytań odpowiadali nasi eksperci podczas burzliwych dyskusji i wielu interesujących prezentacji na spotkaniach Akademii Dobrze Mieszkaj oraz Świata Łazienek i Kuchni, które odbyły się 17 i 18 lutego br., podczas dni otwartych 4 Design Days w Katowicach.

Przewodnimi zagadnieniami tegorocznego wydania Akademii Dobrze Mieszkaj, organizowanej przez redakcję magazynu i portalu Dobrze Mieszkaj, były: aranżacja, urządzanie i projektowanie małych wnętrz. Wybór tematów podyktowany był potrzebami czytelników portalu Dobrze Mieszkaj. Podczas dni otwartych 4 Design Days dużym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne porady architektów i projektantów wnętrz, z których mógł skorzystać każdy, kto 17 i 18 lutego br. odwiedził stoisko redakcji Dobrze Mieszkaj i Świata Łazienek i Kuchni.

Redakcja magazynu Świat Łazienek i Kuchni zaprosiła na spotkanie podsumowujące jubileuszowe 100. wydanie czasopisma i 18 lat jego funkcjonowania na rynku. Goście redakcji rozmawiali na scenie 4 Design Days o tym, jak w ciągu ostatnich osiemnastu lat zmieniały się polskie łazienki i kuchnie oraz jakie trendy obowiązują współcześnie w obszarze urządzania łazienek i kuchni.

W dyskusjach, prezentacjach i rozmowach o tym, jak urządzić modne i wygodne mieszkanie, udział wzięli: Ewelina Białobrzeska, właścicielka pracowni 4 kąty a stół 5; Karolina Janczy, właścicielka Janczy Art Design; Małgorzata Mataniak-Pakuła, właścicielka pracowni Architektura i Wnętrza Profilart; Magda Motrenko, blogerka Wnętrza Zewnętrza; Joanna Ochota, pracownia Archimental Concept Joana Projektowanie Wnętrz; Tomasz Słomka, pracownia projektowej TOKA+HOME; Justyna Smolec, właścicielka pracowni Justyna Smolec architektura&design; Karolina Szkapiak, architekt z SK-ARCHITEKCI Pracowni Architektonicznej; Kinga Śliwa, pracownia Art&Design Studio Architektury Wnętrz; Dominika Trzcińska, architekt wnętrz z Superpozycja Architekci; Katarzyna Uszok-Adamczyk, właścicielka Pracowni Architektonicznej Uszok; Katarzyna Widawska, architekt z Widawscy Studia Architektury.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne porady architektów i projektantów wnętrz, z których mógł skorzystać każdy, kto 17 i 18 lutego br. odwiedził stoisko redakcji Dobrze Mieszkaj i Świata Łazienek i Kuchni. Śmiało możemy powiedzieć, że współpracujący z nami eksperci mieli pełne ręce roboty. Doradzali tym, którzy mieli ze sobą już gotowy rozkład mieszkania, ale również tym, którzy szukali kanapy do salonu, mebli do łazienki czy nie wiedzieli, jaki kolor do swojego mieszkania wybrać. Jednym słowem – można było uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytanie związane z wnętrzami (i nie tylko), a więc z planowaniem, ustawianiem, przesuwaniem, zmienianiem, dobieraniem – mówi Ewa Kozioł, redaktor naczelna magazynu Dobrze Mieszkaj.

Swoją wiedzą dzielili się: Agnieszka Buchta-Swoboda, Agnieszka Buchta Architektura Wnętrz; Anna Gruner, A2 Studio Pracownia Architektury; Małgorzata Mataniak-Pakuła, Projektowanie wnętrz, szybkie metamorfozy; Joanna Ochota, pracownia Archimental Concept Joana Projektowanie Wnętrz; Tomasz Słomka, pracownia projektowej TOKA+HOME; Piotr Stanisz, Pracownia Architektury PS i Monika Zawolik-Szczyrbowska, studio architektury wnętrz Zawolik Design.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!