Najlepsze Domy
4Buildings Awards 2019 – startuje pierwsza edycja konkursu. Zgłoś nominacje

4Buildings Awards 2019 – startuje pierwsza edycja konkursu. Zgłoś nominacje

650-300-w1-2.jpg
650-300-w1-2.jpg
Ideą konkursu 4Buildings Awards 2019 jest promowanie nowoczesnego budownictwa, zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju. Chcemy wyróżnić postępowe inwestycje, nowatorskie technologie oraz ludzi z wizją.

Udział w plebiscycie mogą wziąć inwestorzy, architekci, samorządy, producenci oraz wszyscy, których działalność wyznacza nowe kierunki rozwoju budownictwa i jednocześnie koncentruje się na zmniejszeniu negatywnego wpływu budownictwa na środowisko naturalne.

4Builginds Awards 2019 – kategorie:

Projekty – nagrodzimy budynki i przestrzenie zrealizowane w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, z wykorzystaniem energii odnawialnej i nowatorskich technologii budowlanych, tak by tworzyły warunki do lepszego życia i pracy:

- Budynek publiczny
- Budynek komercyjny
- Budynek mieszkalny
    - budynek wielorodzinny
    - budynek jednorodzinny

- Budownictwo prefabrykowane i modułowe
- Przestrzeń publiczna

Innowacje – nagrodzimy pionierskie rozwiązania wnoszące na rynek nową jakość, umożliwiające realizację najbardziej śmiałych wizji budowlanych, pozwalające rozwinąć skrzydła inwestorom, wykonawcom i architektom, a przede wszystkim minimalizujące negatywny wpływ budownictwa na środowisko naturalne:

- Inteligentne rozwiązanie dla budynku
- Materiały budowlane
- Technologia redukcji odpadów w budownictwie
- OZE w budownictwie
- Innowacje – Start-up

Ludzie – nagrodzimy wybrane osoby za spektakularne działania promujące zrównoważone budownictwo oraz mające wpływ na rozwój branży budowlanej w Polsce:

- Samorządowiec
- Architekt
- Inwestor
- Firma technologiczna

Na nominacje czekamy do 10 października 2019 r.

Regulamin konkursu

Wręczenie nagród 4Buildings Awards 2019 odbędzie się 15 listopada podczas uroczystej gali, będącej podsumowaniem pierwszego dnia konferencji 4Buildings – nowego wydarzenia dla branży budowlanej w Polsce, które odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 4Buildings to cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku.

Organizatorem 4Buildings Awards 2019 jest Grupa PTWP, wydawca między innymi: PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl, WNP.PL, Najlepszedomy.pl, Dobrzemieszkaj.pl oraz organizator 4 Design Days.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!