Najlepsze Domy
4 Design Days: skorzystaj z bezpłatnych porad projektantów wnętrz

4 Design Days: skorzystaj z bezpłatnych porad projektantów wnętrz

Redakcja magazynu i portalu Dobrzemieszkaj.pl zaprasza na darmowe konsultacje z projektantami wnętrz
Redakcja magazynu i portalu Dobrzemieszkaj.pl zaprasza na darmowe konsultacje z projektantami wnętrz
Urządź się z Dobrze Mieszkaj! Redakcja magazynu i portalu Dobrzemieszkaj.pl zaprasza na darmowe konsultacje z projektantami wnętrz - czekamy na was w dniach 26 i 27 stycznia w czasie Dni Otwartych 4 Design Days w katowickim Spodku!

Joanna Ochota
Właścicielka pracowni Archimental Concept Joana Projektowanie Wnętrz, z wieloletnią praktyką w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, autorka wielu nagradzanych projektów wnętrz.
kom. 502 125 861
joanna@archimental.com
www.conceptjoana.archimental.com

Tomasz Słomka
Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od ponad 12 lat związany z branżą projektowania wnętrz. Właściciel pracowni projektowej TOKA+HOME. Pracowania zajmuję się projektowaniem wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Aby być na bieżąco z wszelkimi nowościami pojawiającymi się na rynku – zarówno z zakresu nowoczesnych materiałów, technologii, jak i po prostu ładnych rzeczy, aktywnie uczestniczy w Konferencjach i Targach Wnętrzarskich w Polsce i za granicą.
TOKA+HOME
kom. 517 517 878
biuro@tokahome.pl
www.tokahome.pl

Piotr Stanisz
Właściciel Pracowni Architektury PS, architekt, projektant, autor i współautor wielu projektów budynków i wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej, aktywny w wielu konkursach architektonicznych i wzorniczych w kraju i zagranicą. Absolwent Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej – Kierunek Architektura i Urbanistyka.
Pracownia Architektury PS
kom. 509 137 060
staniszp@yahoo.com
http://www.piotrstanisz.com

Kinga Śliwa
Kinga Śliwa, założycielka i główny projektant Studia Architektury Wnętrz Art&Design w Krakowie. Od ponad 15 lat twórca niezliczonych projektów wnętrz, autorka wielu artykułów o charakterze poradnikowym, ekspert prasowy i telewizyjny w zakresie projektowania wnętrz i designu. W jej pracowni powstają projekty wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz komercyjnych. Kinga Śliwa specjalizuje się także w projektach mebli oraz elewacji zewnętrznych.
Art&Design Kinga Śliwa
Rydlówka 5 lok. 102, 30-363 Kraków
tel. 601 62 47 81
biuro@kingasliwa.pl
www.kingasliwa.pl

Monika Zawolik-Szczyrbowska
Właścicielka studia architektury wnętrz Zawolik Design oraz nowej marki produktów dekoracyjnych Deco & Soul. Jej styl projektowania to „no style” - harmonijny miks wszystkiego co ją inspiruje i co podpowiada wieloletnie doświadczenie. Unika dosłowności, nie ogranicza się modą, ciągle eksperymentuje. Miesza vintage z nowoczesnością, udamawia minimalizm, unowocześnia klasykę. Ciągle uczy się czegoś nowego. Uwielbia rozmowy z klientami i docenia ich wkład w rozwój swojej wrażliwości na otoczenie.
kom. 600 673 388
studio@zawolikdesign.pl
www.zawolikdesign.pl

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!