Najlepsze Domy
Szczypce do zaciskania z wymiennymi szczękami

Szczypce do zaciskania z wymiennymi szczękami

W ofercie marki Högert Technik, oprócz produktów dedykowanych, takim branżom jak budowlana, stolarska czy mechaniczna, dostępne są również produkty przeznaczone dla branży elektrycznej i instalacyjnej. W portfolio znajdują się między innymi produkty z certyfikatem VDE – wkrętaki, szczypce, szczypce do zaciskania końcówek, szczypce do ściągania izolacji, próbniki napięcia, taśmy izolacyjne czy obcinaki do kabli. Na szczególną uwagę zasługują szczypce do zaciskania z wymiennymi szczękami o numerze referencyjnym – HT1P176.

Jednym z najważniejszych aspektów pracy jest jej efektywność. Wiąże się to zarówno z wysoką jakością pracy, jak i skracaniem czasu jej trwania. Oba te aspekty w niezwykły sposób łączy produkt HT1P176. W zestawie znajduje się 6 wymiennych matryc, które zostały przygotowane pod kątem zaciskania najczęściej stosowanych konektorów.

Gwarancja efektywnej pracy

Efektywność pracy zapewnia precyzyjny system zaciskania końcówek związany z materiałem, z którego zostały wykonane matryce, tj. wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Zapewnia to niezwykle wysoką trwałość produktu, co z kolei przyczynia się do wysokiej precyzji zaciskania elementów. Dodatkową zaletą jest trwały mechanizm zapadkowy, który gwarantuje dokładne zaciskanie oraz wykonanie łączeń, a także powtarzalność zaciskania końcówek na przewodzie.

Bezproblemowa wymiana matryc

Elementem wyróżniającym szczypce HT1P176 jest również łatwość wymiany poszczególnych matryc. Wymiana następuje w przeciągu kilku sekund i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi, koniecznych często przy innych rozwiązaniach tego typu stosowanych na rynku.

Innowacyjne rozwiązanie marki Högert Technik sprawia, że użytkownik w prosty i efektywny sposób może wykonywać trwałe łącza konektorów. Pracę dodatkowo ułatwia dwuskładnikowa, ergonomiczna rękojeść zapewniająca wygodny, pewny chwyt oraz walizka porządkująca składowanie poszczególnych matryc zaciskowych.

Szczypce do zaciskania z wymiennymi szczękami HT1P176 wykorzystywane są szczególnie w elektronice, mechanice samochodowej, telekomunikacji i innych pracach monterskich.

Produkt dostępny jest u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com

Czytaj także: Dobieramy tarcze do szlifierek kątowych

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!