Najlepsze Domy
Czego oczekują goście targów od producentów?

Czego oczekują goście targów od producentów?

Ponieważ już można składać wnioski o dofinansowanie kosztów termomodernizacji w ramach Programu „Czyste Powietrze”, inwestorzy, projektanci i wykonawcy interesują się możliwościami w tym zakresie. Dla producenta materiałów budowlanych w tej sytuacji ważną częścią działalności jest udzielanie informacji na ten temat.

FS ARBET uczestniczy w wydarzeniach takich jak targi czy konferencje, zdobywają tym samym nowe możliwości szerzenia wiedzy również o Programie. Dzieje się tak dzięki dobrej współpracy z partnerami handlowymi Fabryki, którzy zapraszają specjalistów ARBETu na te imprezy, tak własne jak i organizowane przez podmioty zewnętrzne. W trakcie takich wydarzeń mogą padać pytania od gości o przykładowe maksymalne jednostkowe koszty kwalifikowane przedsięwzięcia, na które może być przyznane wsparcie.

ARBET na targach i konferencjach

W ostatnim czasie przedstawiciele ARBETu brali udział w II Konferencji Budowlanej, zorganizowanej przez IZOBUD Materiały Budowlane oraz na gdyńskich na Targach Mieszkaniowych na stoisku extraDACHu. II Konferencja Budowlana jest kontynuacją wydarzenia, które w 2017 roku miało swoją premierę. Również na wiosnę 2018 ARBET właśnie razem z extraDACHem zaprezentował się na podobnej targach.

Część pytań klientów zawsze dotyczy fundamentalnej dla inwestora sprawy: czyli dotyczyły zastosowań produktów oraz opłacalności stosowania płyt wyższej jakości.

Jak komentuje Sławomir Zinka, przedstawiciel oddziału w Przodkowie, najstarsze pytanie z krainy styropianu to: „Czy to się opłaca ocieplać „tym szarym”, a może lepiej tym białym?”.

Na konferencji Izobudu uczestnicy mieli okazję posłuchać specjalistycznego wykładu koordynatorki ds. jakości w firmie, Ireny Domskiej. Pojawiły się również pytania o Program – możliwe jest sfinansowanie ocieplenia przegród budowlanych do 150 zł za m² oraz uzasadnione prace towarzyszące.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!