REKLAMA
Najlepsze Domy
BauderTHERMOFIN – system hydroizolacji dachów FPO

BauderTHERMOFIN – system hydroizolacji dachów FPO

Bauder THERMOFIN jako folia z tworzywa sztucznego wytycza nowe standardy w dziedzinie prostoty montażu i ekologii.

Struktura folii umożliwia dowolny rodzaj przeznaczenia: zarówno jako system mocowany mechanicznie jak i pod balast. Folie te są łatwe i pewne w montażu dzięki szerokiemu zakresowi temperatur zgrzewania.

Znakomite są również właściwości ekologiczne produktu dzięki bazie materiału FPO-PP. Folie te są wolne od zmiękczaczy, metali ciężkich, chloru oraz innych halogenów.

BauderTHERMOFIN

Folie do hydroizolacji dachów płaskich  Produkowane są przy zastosowaniu nowoczesnej technologii i wyposażone we wkładkę nośną z włókniny szklanej. Folie układa się luzem i zgrzewa na zakładach gorącym powietrzem. Zabezpieczenie od działania sił ssących wiatru uzyskuje się poprzez mocowanie mechaniczne lub przez balast.

BauderTHERMOFIN wymiary

Folie oferowane są w rolkach o szerokości 1,5 m przy dostępnych grubościach 1,2/1,5/1,8/2,0 mm. Standardowy kolor powierzchni górnej jest srebrno-szary, powierzchnia dolna jest czarna.

sysfd_blech_gdext_dse20_fsm600_tplan_pirfa_dbr.jpg
sysfd_blech_gdext_dse20_fsm600_tplan_pirfa_dbr.jpg

Wierzchnia warstwa hydroizolacji

  1. 1. BauderTHERMOFIN.
  2. 2. Termoizolacja BauderPIR FA.
  3. 3. Paroizolacja BauderTEC DBR.
  4. 4 .Konstrukcja nośna blacha trapezowa.

BauderTHERMOFIN odporność ogniowa

System pokrycia dachu zapewnia standardową klasę ogniową B roof (t1) przy bezpośrednim montażu na różnych podłożach oraz wymagania klasy ogniowej E. W celu spełnienia podwyższonych wymogów przeciwpożarowych oferujemy wypróbowany system hydroizolacji FPO BauderTHERMOPLAN.

Pewna technika montażu

Kombinacja wysokiej jakości materiału FPO oraz specjalnej wkładki nośnej z tkaniny szklanej zapewnia szeroki zakres temperatur zgrzewania przy niewielkim nakładzie energii. Folie BauderTHERMOFIN można zgrzewać gorącym powietrzem o temperaturze350-460 °C.

Szeroki zakres zastosowań

Folia BauderTHERMOFIN została zaprojektowana zarówno do układania luzem i mocowania mechanicznego jak i pod balast lub płyty tarasowe. Materiał jest zgodny z bitumem i nadaje się dzięki temu do budowania dachów nowych oraz do renowacji starych pokryć.

Sprawdzona żywotność

Dzięki zastosowaniu znanych i sprawdzonych elastycznych poliolefin FPO stanowiących ich główny składnik, przewiduje się bardzo długą żywotność folii oraz trwałe właściwości w całym okresie użytkowania.

Przyjazne dla środowiska

Zasadnicza koncepcja wysokiej klasy folii BauderTHERMOPLAN dotyczy również folii BauderTHERMOFIN. Materiały te są wolne od zmiękczaczy, halogenów i metali ciężkich. Po upływie okresu użytkowania mogą one zostać poddane recyklingowi.

Kompletny zestaw akcesoriów

BauderTHERMOFIN dostępny jest we wszystkich popularnych grubościach. Komplet akcesoriów do wykonania funkcjonalnej hydroizolacji znajduje się również w naszej ofercie. Zapewniona jest zgodność ze sprawdzonym systemem BauderTHERMOPLAN.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!