Najlepsze Domy
6. numer Fachowego Wykonawcy już dostępny!

6. numer Fachowego Wykonawcy już dostępny!

Na rynku już jest dostępny 6. numer Fachowego Wykonawcy, w którym znajdziecie kompleksowe podsumowanie roku 2017 oraz plany branży i trendy na rozpoczęty rok 2018.
Na rynku już jest dostępny 6. numer Fachowego Wykonawcy, w którym znajdziecie kompleksowe podsumowanie roku 2017 oraz plany branży i trendy na rozpoczęty rok 2018.
Na rynku już jest dostępny 6. numer Fachowego Wykonawcy, w którym znajdziecie kompleksowe podsumowanie roku 2017 oraz plany branży i trendy na rozpoczęty rok 2018. Można go nabyć w formie elektronicznej oraz papierowej na salonie prasowym lub poczytać w wersji online na portalu Najlepszedomy.pl.

Ostatni w tym roku 6. Numer Fachowego Wykonawcy będzie wyjątkowy pod każdym względem. Dlaczego? Po pierwsze – to wydanie będzie dystrybuowane na największych polskich targach, poświęconych branży budowlanej, czyli na Budmie 2018

Ponadto w tym „przełomowym” wydaniu opublikujemy artykuł, w którym wykonawcy znajdą praktyczne rady jak skutecznie reklamować swoje usługi budowlane na portalach społecznościowych i w Internecie. Zaprezentujemy także najnowsze kotły kondensacyjne (oraz zasady ich prawidłowego działania), stosowane w energooszczędnym budownictwie (i nie tylko).

W kolejnym artykule nasi czytelnicy będą mogli dowiedzieć się jak przeprowadzić prawidłowo montaż i konserwację podłóg drewnianych. Z kolei w artykule poświęconym termoizolacji podpowiemy jak prawidłowo wybrać system dociepleniowy przeznaczony do wykonania izolacji ścian zewnętrznych.

Zaprezentujemy też tekst ekspercki, autorstwa Tomasza Połubińskiego, eksperta ze Stowarzyszenia „Białe Murowanie”, który przybliży aktualną problematykę izolacyjności akustycznej ścian w budynkach jednorodzinnych. 

Podpowiemy też, jakie innowacyjne rozwiązania powinny znaleźć się w każdej nowoczesnej łazience, w której montowane będą podtynkowe stelaże WC.

W najnowszym wydaniu Fachowego Wykonawcy znajdzie się też seria artykułów dotyczących wyboru sprzętu czyszczącego oraz odzieży ochronnej, a produkowanych z myślą o pracownikach budowlanych.

Nie zabraknie także praktycznych porad dotyczących montażu instalacji oblodzeniowych, czy też doboru profesjonalnych pokryć dachowych.

Zapraszamy do lektury!

Najnowszy numer Fachowego Wykonawcy można już nabyć  na stronie Publikatora w wersji papierowej lub elektronicznej w formie prenumeraty. Szczegóły na salonie prasowym wydawnictwa Publikator.

Najnowszy e-numer Fachowego Wykonawcy dostępny jest do obejrzenia na portalu Najlepszedomy.pl

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!