Najlepsze Domy
Piękny, nowoczesny dom za 8 milionów dolarów

Piękny, nowoczesny dom za 8 milionów dolarów

Ten nowoczesny dom w Kalifornii oddano do użytku kilka tygodni temu. Znajduje się w nim 8 sypialni i 10 łazienek. Na tym nie kończą się atrakcje. Wartość posiadłości wyceniono na 7,8 miliona dolarów.

Położony w słonecznej Kalifornii dom jest idealnym miejscem do życia. W jego otoczeniu znajduje się basen, boisko do koszykówki (z oświetleniem, umożliwiającym grę po zmroku), kilka altanek i mały gościnny dom. 

Wnętrza utrzymane są w jasnych barwach, przełamanych gdzieniegdzie ciemnymi akcentami. W strefie dziennej dominują otwarte przestrzenie. Każde pomieszczenie jest świetnie doświetlone światłem naturalnym, wpadającym przez duże okna.  

Zobacz także: Dom w Łodzi inspirowany kształtem wiatraka. 

Pomimo nowoczesnego charakteru, wnętrza są przytulne i tworzą domową atmosferę. Idealną do wypoczynku i relaksu, np. przy dobrym filmie w prywatnym kinie. 

Świetnym uzupełnieniem białych wnętrz jest podłoga z białego dębu. 

Przed domem zaprojektowano parking na 5 samochodów. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!