Najlepsze Domy
Gruntowna renowacja londyńskiej rezydencji

Gruntowna renowacja londyńskiej rezydencji

Rezydencja Wittering House, zlokalizowana w Finsbury Park w północnej części Londynu, przeszła gruntowną renowację, dzięki czemu zyskała komfortową i nowoczesną przestrzeń mieszkalną.

W projekcie renowacji rezydencji użyto luksusowych baterii Graff, które zamontowano we wszystkich łazienkach oraz kuchni. Wyrazista kolekcja baterii M.E. dzięki odrobinie blasku i czarnym proszkowanym powierzchniom dodała wnętrzom domu elegancji i szyku.

W połączeniu z nowoczesnym i prostym wzornictwem niegdyś zajmowanego garażu, delikatne linie kolekcji M.E. od firmy Graff wywindowały ten dom na najwyższy poziom użytkowy i estetyczny. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że londyńska rezydencja zdobyła prestiżową nagrodę "New Homes Award" przyznawaną przez Evening Standard.

Szykowne i ekologicznie

Smukłe baterie Graff z kolekcji M.E zostały również wybrane ze względu na wykorzystanie w niej elementów mosiężnych o bardzo niskiej zawartości niklu i ołowiu, a spełniającymi najbardziej restrykcyjne przepisy dotyczące wody pitnej oraz wymagania związane z ochroną zdrowia mieszkańców oraz środowiska naturalnego.

Dodatkowo, specjalna proszkowa powłoka, którymi pokryte są baterie z kolekcji M.E, zapewnia wyjątkową trwałość i ochronę, rzadko spotykaną w innych tego typu produktach oferowanych na rynku.

Czytaj także: Ciekawa modernizacja domu

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!