Najlepsze Domy
4Buildings: Wood Core House w dwa dni zbuduje dom. Przyjdź i zobacz

4Buildings: Wood Core House w dwa dni zbuduje dom. Przyjdź i zobacz

Zaledwie dwóch dni - w tak krótkim czasie firma WOOD CORE HOUSE obiecuje zbudować na oczach odwiedzających targi 4Buildings drewniany dom o pow. 34 mkw.

Firma Wood Core House, jeden z partnerów wydarzenia 4Buildings, w dwa dni zbuduje dom w stanie surowym otwartym w konstrukcji drewnianej. Na oczach odwiedzających powstanie budynek szkieletowy o powierzchni zabudowy ok 34 mkw. Składać się on będzie z kuchni połączonej z salonem, oddzielnej sypialni i łazienki. Całość w prostej nowoczesnej bryle.

Firma będzie w ten sposób demonstrować zalety swojej technologii budowy drewnianych domów szkieletowych. O jej innowacyjności opowiadają Radosław Bańkowski, dyrektor ds. technicznych oraz Rafał Hadera, dyrektor ds. produkcji w firmie Wood Core House:

Innowacyjność naszej technologii można zauważyć na każdym etapie jej powstawania, począwszy od patentowania autorskiego systemu, poprzez produkcję, składowanie, do montażu włącznie. Dzięki autorskim rozwiązaniom 80% zamawianego budynku zawsze dostępne będzie na hali produkcyjnej, pozostałą część będziemy w stanie wyprodukować w 3 dni. Po dostarczeniu „Wood Pack'a" - tak nazwaliśmy rodzaje naszych konstrukcji - wraz z instrukcją, licząca od 2 do 4 osób ekipa budowlana nie będzie miała najmniejszych problemów z połączeniem elementów do stanu surowego otwartego w zaledwie 6 dni. I to bez konieczności użycia ciężkiego sprzętu! - podkreślają.

Zorganizowana inicjatywa pozwoli na własne oczy przekonać się o innowacyjnej technologii wykorzystywanej przez firmę. Profesjonalna ekipa udowodni, że nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt, wystarczy kilku osobowa ekipa, a całość przebiegać będzie w czystych warunkach.

Źródło: Propertydesign.pl

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!